همان طوری که تمامی مدیران ارشد سازمانی و مسئولین واحد پرسنلی واقف هستند یکی از معضلات محاسبه حقوق، تغییر و نوع محاسبه آن می باشد لذا دی کامپیوتر در راستای هوشمند سازی سیستم ها جهت مدرن نمودن آنها اقدام به ارائه نرم افزار حقوق و دستمزد نوین جهت تسهیل در اجرای روند های خاص محاسبه حقوق و دستمزد نموده است.

خرید دستگاه حضور و غیاب

اين سيستم بر اساس قانون كار و منطبق با نيازهاي مشتريان (با قابلیت پارامتریک شدن با این معنی که کارفرما می تواند طبق قانون آن شرکت نسبت به پرداخت حقوق اقدام نماید.) طراحي شده است.

نرم افزار حضور و غیاب یکی از پیچیده ترین زیر سیستم های نرم افزارهای اتوماسیون مالی و اداری و صنعتی می باشد. حسابداری حقوق دستمزد و صدور سند حسابداری برای فیشهای  حقوقی در مجموعه های بزرگ  وقت و توان زیادی را می گیرد. نرم افزارحقوق دستمزد هوشمند نوین توانسته است تمام پیچیدگی های بیان شده فوق را چه  در محاسبات حقوق و چه در صدور سند حسابداری در قالبی ساده و کارا جمع بندی و در اختیار کاربر خود قرار دهد.

محاسبه دقيق و کامل حقوق و دستمزد ماهانه و مزايای متعلقه مستمر و غير مستمر به همراه لحاظ نمودن قوانين استخدامي و طبقه بندي مشاغل درکنار ارتباط مستقيم  با ساير زير سيستم ها و انتقال اطلاعات از آنها و همچنین معرفي پارامتريک و انعطاف پذيري آنها در مقابل تغيير قوانين از مشخصات اصلي نرم افزار نوین مي باشد.

از مشخصات ديگر آن مي توان محاسبات وامها و مساعده و کسورات قانوني و محاسبه صحيح و سريع حقوق ماهانه به همراه گزارشات متنوع و تو در تو و ارسال نتايج به ساير سيستمها را نام برد.

قیمت دستگاه حضور و غیاب

با هوشمند سازی نرم افزار حقوق و دستمزد هوشمند نوین سعی شده تمامی مشکلات در سیستم های مرسوم حل گردیده و کاربر می تواند به راحتی و با حداقل دانش فنی با نرم افزار ارتباط برقرار کند همچنین این سیستم به صورتی کاملا انعطاف پذیر تمامی نیازهای سازمان های بزرگ و شرکت های کوچک را به راحتی مرتفع می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *